ogrodyswiata.com.pl

Blog tematyczny o domu, ogrodzie i wnętrzach.

Lifestyle

Taśmy z nadrukiem, czyli taśmy na każdą okazję

Taśmy z nadrukiem, czyli taśmy na każdą okazję

  Taśmy klejące mogą kojarzyć się głównie z magazynem, szkołą czy domem. W każdym z tych miejsc jest to niezbędne narzędzie niejednokrotnie ratujące z opresji, które warto mieć w zapasie. Czy zawsze muszą być one przezroczyste, jasno brązowe czy srebrne? Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Na różne okazje mogą przydać się taśmy z nadrukiem będące ciekawym urozmaiceniem lub znakiem rozpoznawczym. Tym sposobem towar na magazynie będzie wyróżniony, osoby sprzedające przez internet mogą oklejać swoje paczki taśmą z własnym logo oraz prezenty będą zapakowane w nowy i ciekawy sposób. Firma Protape profesjonalnie zajmuje się tworzeniem wyżej wspomnianych taśm na zamówienie. Park produkcyjny jest ciągle modernizowany, co pozwala dostarczyć towar najlepszej możliwej jakości na rynku. Dzięki 15-u lat doświadczenia w branży, firmie doskonale znane są potrzeby klienta, a proces produkcyjny od powstania do dnia dzisiejszego jest niezmiennie udoskonalany. 

Dlaczego i po co taśmy z nadrukiem?

  Warto zwrócić uwagę na taśmy z nadrukiem niezależnie czy jest się osobą prowadzącą firmę czy osobą prywatną z kilku powodów, a oto kilka z nich:

– Zabezpieczenie- taśma idealnie sprawdza się jako środek zabezpieczający wszelkie przesyłki, brak śladów na taśmie jest jednoznaczny dla adresata z tym, że wnętrze jego przesyłki pozostało nietknięta przez całą podróż.

– Reklama- łatwy i prosty sposób na reklamę, dla firm oraz osób prywatnych. Na taśmę zmieści się nazwa, logo czy też slogan firmy. 

– Zaspokojenie potrzeb- firma Protape pozwoli zaspokoić wszelkie potrzeby swoich klientów ponieważ mają oni realny wpływ na wszelkie szczegóły zamówionego towaru. Klej, nośnik czy rozmiar, to aspektów, które zostają uzgadniane z klientem. 

Rodzaje taśm z nadrukiem

  Dzięki zaawansowanej technologii, firma Protape jest w stanie bardzo precyzyjnie dostosować produkt do wizji klienta. Najcześciej wybieranym modelem jest taśma z klejem na bazie kauczuku syntetycznego ponieważ charakteryzuje się on dużą przyczepnością początkową. Samoprzylepne taśmy z nadrukiem produkowane są tak, aby wytrzymywały ciężkie warunki atmosferyczne (w tym deszcz i niskie temperatury). W ofercie znajduje się również klej akrylowy cichoodwijalny, który zdecydowanie poprawia komfort ciągłego użytkowania taśmy. W trosce o ochronę środowiska, Protape nie używa surowców szkodliwych oraz wprowadziła do swojej oferty taśmy papierowe. Linia KRAFT tak jak taśmy standardowe idealnie nadaje się do zabezpieczania wszelkich przesyłek jednocześnie pozostając dobrą reklamą. Dzięki niej, klient odbierając przesyłkę od samego początku dostrzega logo czy wszelką inną identyfikację wizualną firmy. Ekologiczna linia taśm z nadrukiem bazuje na dwóch rodzajach kleju: kauczuk syntetyczny oraz naturalny. Pierwszy z nich zapewnia wielką siłę klejenia, która po upływie czasu staje się jeszcze mocniejsza. Drugi zaś w momencie samego klejenia ma ogromną siłę. Oba rodzaje są odporne na wszelkie niedogodności atmosferyczne takie jak deszcz czy zbyt niska lub wysoka temperatura. 

Udostępnij